• İstanbul Asansörlü Nakliyat

Aktaş Ev ve Ofis Taşıma

Asansörlü Nakliyat

asansörlü nakliyat

Aktaş evden eve nakliyat olarak İstanbul asansörlü nakliyat araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Asansörlü nakliyat araçlarımız 29metre yüksekliğe kadar yükselmektedir. Nakliyat araçlarımız ile eşyalarınız hasar görme olasılığı en aza inmiş olmaktadır.

Yük asansörlerimiz sayesinde bina içi taşıma sıkıntılarından kurtarmaya yardımcı olmaktayız. Yük Asansörlerimiz eşyanın alınacağı yerden direk olarak liftli kamyon ve ya kapalı kasa nakliyat araçlarımız içine eşyalarınız taşınacağı için taşıma süresi de kısalmış olmaktadır. Asansörlü nakliyat araçlarımız istenildiği taktirde İstanbul ve Ankara başta olmak üzere kiraya verilmektedir.

Kiralama İşlemleri ve tüm nakliyat, eşya depolama ve parça eşya taşıma hizmetleri için bizimle irtibata geçiniz.

asansörlü nakliyat

İstanbul da hizmet verdiğimiz asansörlü nakliyat işlemlerinden evden eve nakliyat firmaları da yararlanabilmektedir. Bunun için yapmaları gereken bizimle irtibata geçip Asansörlü nakliyat araçlarının Kiralama hizmetinizden yararlanmak istiyorum demeleri yeterli.

Ankara ve İstanbul başta olmak üzere asansörlü araçlarını Türkiye genelinde kiraya vermektedir. Araçlarımız 10 . kata kadar çıkmaktadır. Asansörlü nakliyat araçlarımızı kiralama süreleri ; saatlik, günlük ve aylık olmak üzere kiraya verilmektedir. Evden eve nakliyat araçlarımız içerisinde 2 tona kadar yükü kaldırma özelliği bulunan liftli kamyonlarımızda mevcuttur.

Aktaş Evden Eve, Asansörlü Nakliyat yılların vermiş olduğu bilgi birikimi , tecrübe , güler yüzlü hizmet kaliteli nakliyat ve hizmet anlayışı ile 1980 yılından berri İstanbul merkezli nakliyat firması olarak yanınızdayız...