• İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama

Eşya Depolama

eşya depolama

Akıllı Eşya Depolama eşyalarınızın güvenilir, temiz ve profesyonel olarak saklanmasına yarayan ve kişiye özel kiralık depo olması sebebiyle sadece kullanıcıya ait olan depolama sistemidir

Firmamız 2010 yılından itibaren profesyonel depolama sistemine geçmiştir. Bu sistem depoları kapınıza kadar getirmektedir. Kapalı ahşap konteynerlar içerisinde eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. Depoların ahşap konteynerlardan oluşması eşyalarınızın sakalama alanında hava alış verişi yapmasına da olanak sağlar.

ister ofis eşyalarınızı ister kurum isterseniz de ev eşyalarınızı kiralık depo alanında saklayabilirsiniz. Eşya deposu alanına giren muhtelif malzemeleriniz konteyner başına depo sigortası ile sigortalanır.

İstanbul'da profesyonel ve kurumsal bir depolama alanı tercih ediyorsanız akıllıdepo sistemi sizler için çözüm noktasıdır. Evinizde bulunan fazla eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.

Konteynerlar 7m3 yoğunluğundadır. Konteynerların yüksekliği 2.25 - genişliği 2,25 - eni 1,50 metredir.

Depolama alanı profesyonel İlaçlama firması tarafından 15 günde bir kemirgenler ve haşeratlar için depomuz ilaçlanarak hijyenik bir ortamda eşyalarınızın güvenle depolanması sağlanmaktadır.


eşya depolama istanbul
Eşya depolama hizmetini Ankara ve İstanbul merkezli olarak yürütmekteyiz. Depolarımız hakkında ve depo fiyatları hakkında www.akillidepo.com.tr adresinden daha detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.


istanbul depolama