• İstanbul Evden Eve Nakliyat

Aktaş Ev ve Ofis Taşıma

Hakkımızda

İstanbul Nakliyat

AKTAŞ NAKLİYAT 1980 yılında İstanbul'da kurulmuş olup, yaygın filosu ve tecrübeli eleman kontenjanı ile şehir içi - şehir dışı, ev ve iş yeri nakliyelerinde güvenilir hizmet verme anlayışından ödün vermeden müşteri memnuniyetini AKTAŞ NAKLİYAT müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde başarı ile yerine getirerek bu günlere ulaşmış yine aynı tempo ve kararlılık ile çalışmalarına devam etmektedir.

Aktaş Nakliyat evden eve nakliyat taşımacılık ve lojistik sektörü içinde en hassas kategoriler içinde yer almaktadır. Hem hijyenik, hem güvenli , yaptığı işte titizlik gösteren, en dikkatli ve müşteri memnuniyetini en üst planda tutan firmalarla çalışmak sizlerinde hakkı.

Bizim bu siteyi yapma amacımız evden eve nakliyat alanındaki bu kargaşaya son vermek ve size en doğru ,en güvenilir , tam zamanlı ve kaliteli hizmet veren firmaları tanıtmaktır.

Aktaş Nakliyat evden eve taşımacılık , lojistik, ofis taşımacılığı , askılı textil taşımacılığı ve ev eşyası depolama alanında faaliyet gösteren en kaliteli ve güvenilir firmaları burada bulabilirsiniz..