• İstanbul Atm Taşımacılığı

Aktaş Ev ve Ofis Taşıma

İstanbul Atm Taşımacılığı

İstanbul Nakliyat

Firmamız asansörlü nakliyat araçları ve liftli evden eve nakliyat araçları sayesinde atm cihazlarını istenilen yerlere taşınmasını sağlıyoruz.

Aktaş Evden Eve Nakliyat Yurt içi geneli ATM cihazlarını, Para Kasalarını, Kiralık Kasa dağıtımı, özel kasa ve çeşitli demir çelik kasa nakliyatı montajı ve demontajları eğitimli elemanlarımız tarafından yapılmaktadır

Aktaş evden eve nakliyat olarak İstanbul il ve ilçelerinde eşya taşımacılığı, eşya depolama, Asansörlü nakliyat hizmeti, ve asansör kiralama ve Ankara İstanbul arası parça eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Evden eve nakliyat hizmetinde güler yüzlü personel kaliteli taşıma anlayışı ile taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz

Liftli (asansörlü) ve kapalı kasa araçlarımızla bankanıza ait ATM (Bankamatik) cihazlarını ve ek donanımlarını belirtilen taşıma standartlarına uygun bir şekilde istediğiniz noktadan dilediğiniz bir noktaya taşımaktayız. Araçlarımızda bulunan liftli (asansörlü) sistem sayesinde yükleme ve varış noktalarında ek bir liftli araca gerek duyulmadan ve de ek bir ücret ödemeden yükleme ve boşaltım işlemlerini belirtilen en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.Ekspertiz formunun imzalanmış bir nüshası sizlere verilir. İstanbul Atm Taşıma hizmetinde yanınızdayız.