• İstanbul Parça Eşya Taşıma

Aktaş Ev ve Ofis Taşıma

istanbul parça eşya taşıma

İstanbul Nakliyat

Parça eşyadan taşımacılığı hizmetinde az eşyalarınızın belirlediğiniz adreslere uygun nakliye fiyatları ile yeni yerlerine taşıma hizmetidir. Bu hizmette araç boyutu ve personel sayısı bakımından eşya yogunluğuna göre belirlenmektedir. Bu nedenle eşyalarınızı taşıam büyük hacimli nakliye araçlarıyla değil m3 bakımından daha uygun araç seçilmektedir.

Parça eşya taşıma hizmetinde evden eve nakliye hizmetindeki gibi eşyaların toplanması, sökülecek mobilyaların demonte ve monte hizmeti yapılması ve beyaz eşyaların yeni yerlerinde tesisatları hazır ise kurulumları yapılmaktadır.

Aktaş Evden Eve Nakliyat olarak şehir içi ve şehirler arası olarak parça taşıma hizmeti sunmaktayız.

Az eşya taşıtmak isteyen müşterilerimize ekspertiz hizmeti yapmadan fiyat belirlemekteyiz.

Ankara İstanbul Parça Eşya Taşıma

Her salı Ankara'dan istanbul'a , Her çarşamba İstanbul'dan Ankara'ya parça eşya taşımacılığı yapmaktayız. İster tek parça koltuğunuzu yada buzdolabınızı, istersenizde çeyiz eşyalarınızın nakliyesini bu araçlarla yaptırabilirsiniz. İster koltuk takımı ve televizyon ünitesinin taşınmasını - İstersenizde yatak odanızda bulunan eşyaların Ankara'dan İstanbul'a nakliyesini yaptırabilirsiniz. Bu hizmeti logolu kendi araçlarımız ve sigortalı personellerimiz tarafından gerçekleştirmekteyiz.

Randevu almak için 444 1980 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.